O nás

Fakta o společnosti Ekobal Rožnov s.r.o.

Naše vize, poslání a hodnoty

Jsme tradiční rodinná firma z Valašska, naše hodnoty a vize vychází tedy z prostředí, ve kterém žiejeme. Tak jako se lidé na Valašsku po generace snaží žít v souladu s přírodou a přirozeně ji chrání, tak i naše firma přejímá tyto hodnoty, protože na přírodě nám skutečně záleží.. Již od založení je naším cílém snížit závislost na plastových obalech a postupně je nahradit plně přírodní alternativou.

Fakta o společnosti Ekobal Rožnov s.r.o.

Od roku 1992

Výroby u papírových kelímků a víček jsme zahájili v roce 1992, v prostorech bývalých Olšanských papíren. Navázali jsme tak na tradici papírenského průmyslu v Rožnově p.R., která se datuje od roku 1664.

Vlastní výroba

Veškerou výrobu máme pod vlastní střechou. Máme tak zajištěnu kontrolu nad celým výrobním procesem a můžeme garantovat kvalitu našich výrobků. Náš strojní park je vyroben v EU, protože kvalita, spolehlivost a včasnost dodání jsou pro nás standard

Vlastní offsetový tisk

Disponujeme ofsetovým i flexotiskovým strojem Německé výroby. Provozem vlastní tiskárny můžeme garantovat použití barev pro potravinářství i kvalitu tisku dle specifikací zákazníka.

Iso 9001 a FSE certifikace

Naše obaly splňují všechny národní i EU vyhlášky pro styk s potravinami. Svá prohlášení vystavujeme na základě našich zdravotních atestů od Zdravotního úřadu. Jsme také držiteli kvalitativního certifikátu ISO9001:2016 a certifikátu FSC.

+ 100 miliónů ročně

Našimi zákazníky jsou stánkaři, farmáři, školy, malé firmy, velkovýrobci potravin. Dohromady vyrábíme přes 100miliónů kelímků a víček ročně, což nás řadí mezi nejvýznamější výrobce kelímků v regionu.

Vše z EU

NEjen naše stroje, ale i materiál z kterého vyrábíme, pochází a byl vyroben v EU. Vysoce kvalitní kartony pochází z Finska, stejně tak tiskové barvy jsou místní výroby.

Bioprogramy

Naše firma vyrábí řadu kelímků GreenCup bez plastu. Jedná se o kelímek:

  • 100% z papíru
  • recyklovatelný v modrých kontejnerech
  • kompostovatelný i v domácím kompostu

Fotky ze života firmy